Pristatymas ir grąžinimas

/
Pristatymas ir grąžinimas

Prekių pristatymas ir grąžinimas

Prekių pristatymas

Reguliariai užsakymai Lietuvoje pristatomi per 3-14 dienų (siuntai vėluojant pranešame pirkėjui, dėl tikslesnio pristatymo laiko susisiekite su mumis info@modneli.com arba soc. tinklų pagalba) , Europos sąjungoje per 10-20 dienų, visame pasaulyje per 10-27 dienas.

Išimtis: dėl prekių gaminamų pagal užsakymą pristatymo termino informacijos ieškokite prekės apraše.

Pristatymo kainos

Užsakymų  pristatymas Lietuvoje kainuoja 5 EUR* per Omniva kurjerį arba 3 EUR* atsiimant Omniva paštomate. 

*Kuršių nerija  – 15 eur

Kitose šalyse pristatymo kaštai priklauso nuo siuntinio dydžio ir šalies. Kilus klausimams dėl pristatymo rašykite mums: info@modneli.com

Prekių keitimas ir grąžinimas

Jeigu gavus prekę ji Jums vis dėlto netiko ir Jūs norite pasikeisti dydį arba ją grąžinti prašau užpildykite grąžinimo formą. Prekes galima grąžinti per 14 dienų nuo prekės gavimo. Prekės priimamos atgal nenešiotos, nepažeistos ir su etiketėmis. Pinigai už prekes bus grąžinti per 10 dienų nuo prekių gavimo dienos. Pinigai grąžinami į Pirkėjo sąskaitą iš kurios buvo padarytas mokėjimas už perkamą prekę. Pristatymo ir grąžinimo kaštai nėra kompensuojami. Prekės saugų grąžinimą turi užtikrinti Pirkėjas.

Jei prekės, pagamintos pagal Pirkėjo individualų užsakymą arba akivaizdžiai jam pritaikytos, jos nekeičiamos ir negali būti grąžinamos (Pirkėjui negrąžinami už tokias prekes sumokėti pinigai).

Prekių gražinimo instrukcija tuo atveju, jeigu Jums nepavyko užpildyti grąžinimo formos:

1. Supakuokite grąžinamą prekę ir įdėkite į Omniva arba LP express paštomatą.

2. Pasirinkite grąžinimo paštomatą ir suveskite telefono numerį:

LP express paštomatas: Pigu paštomatas Saltoniškių g. 29, Vilnius. Telefono numeris +37068722999.

Omniva paštomatas: Saltoniškių g. 12 –  Vilniaus VIADA Saltoniškių paštomatas, Vilnius. Telefono numeris +37068722999.

3. Grąžinimo paslaugos kaina 2 eurai užpildžius grąžinimo formą, siunčiant savarankiškai grąžinimo paslaugos kainą priklauso nuo Omnivos arba LP express paslaugų kainodaros (savarankiškai Pirkėjo apmokėtas grąžinimas, Pirkėjui nėra kompensuojamas).  Siuntos grąžinimo mokestis išskaičiuojamas iš grąžinimo sumos jeigu pirkėjas neapmokėjo grąžinimo savarankiškai paštomate. 

Grąžinamos pakuotės reikalavimai: ne mažesnė nei 2x9x14 cm ir ne didesnė nei 38x64x39cm. Maksimalus grąžinamos siuntos svoris: 30 kg.

Prekę gali buti keičiama į kitą prekę, į kito dydžio ar spalvos prekę, taip pat jeigu prekė yra nekokybiška Pardavėjo kaštais.

Start typing and press Enter to search

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.